Praca Operator maszyn w oddziale w Czechowicach-Dziedzicach

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 12 Kwiecień, 2018  12:38
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

OPERATOR MASZYN
Oferta pracy stałej w naszym oddziale w Czechowicach-Dziedzicach

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:
• obsługiwać maszyny produkcyjne,
• przeprowadzać wstępną kontrolę jakości produktu.

Wymagania:
• Wykształcenie min zawodowe,
• Sprawność manualna,
• Motywacja do pracy,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:
• Stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu
o umowę o pracę bezpośrednio pod zakład,
• Atrakcyjna stawka rosnącą wraz ze stażem zatrudnienia,
• Możliwość przyuczenia do zawodu,
• Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
• Pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do książek, kolonii, paczki dla dzieci, zapomogi indywidualne), dofinansowanie do karty Multisport,
• Przyjazną atmosferę pracy w bezpiecznym środowisku pracy,
• Dobry dojazd z Bielska oraz z Czechowic-Dziedzic autobusem linii 5, VII, 50
• Twój wiek nie ma dla nas znaczenia .

Kontakt:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na nasz adres e-mail:

lub bezpośrednie zgłoszenie się do naszego zakładu: Ul. Legionów 255, 43-502 Czechowice-Dziedzice.
W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133, pozycja 883).

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Operator maszyn
  • Praca Operator
Monika Tomaszewska-Frącze
Na Lento.pl od 08 maj 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń